Captiva Designs E02GR016 16" Offset Charcoal Smoke - Black
Availability:
In Stock-
Estimated Delivery:May 21 - May 28
Free Shipping & Returns: On all orders
Guarantee safe & secure checkout
- Free Shipping & Returns or all orders over
- Secure Payment We ensure secure payment
- Money Back Guarantee Any back within 30 days
Product Description
- Heavy-duty smoker with durable construction
- Environmentally friendly FDA enamel grates, provide large cooking area (551 in.sq. cooking area and 198 warming area) and easy to clean
- Side Grill: extra grate, damper and drawer ash tray, provides 192 in.sq. cooking area